Aktualności

Wycieczka do biblioteki

Wycieczka do biblioteki

Dobrą okazją do rozwijania zainteresowań książką i wyrabiania motywacji do nauki czytania jest wizyta w bibliotece, którą to grupa Smerfy ma już za sobą. Wycieczka do biblioteki

PRZEDSZKOLIADA

PRZEDSZKOLIADA

Dnia 14.04. 2016r. odbyła się PRZEDSZKOLIADA, w której uczestniczyły dzieci z legnickich przedszkoli. Nasze przedszkole było najliczniej reprezentowane . PRZEDSZKOLIADA

warsztaty scrapbookingu dla rodziców i dzieci z grupy Smerfów i Misii

warsztaty scrapbookingu dla rodziców i dzieci z grupy Smerfów i Misii

Niepowtarzalne kartki zajączkami, motylkami, baziami i życzeniami „Wesołego Alleluja!” warsztaty scrapbookingu dla rodziców i dzieci z grupy Smerfów i Misii

Kontakt

 • Przedszkole Legnica, ul.Gliwicka 19-21
 • Kontakt z właścicielem przedszkola:
  601 580 698
  Kontakt z dyrektorem przedszkola:
  697 661 252

Hobbit- Akademia dla Maluszka

Akademia malucha

Powstała z myślą o dzieciach i ich rodzicach. Oferujemy ciepłą i profesjonalną opiekę nad dziećmi w wieku od 13 miesięcy do 2,5 lat. U nas najważniejsze są dzieci i ich dobre samopoczucie. Naszym głównym celem jest opieka i rozwój dziecka w wieku przedprzedszkolnym. Zależy nam na każdym dziecku, które nauczymy samodzielności i kreatywności oraz zapewnimy mu poczucie własnej wartości i zadbamy o jego bezpieczeństwo. Wspieramy rodziców aktywnych zawodowo, w procesie wychowania i edukacji dzieci.

Nasze atuty:

 1. Opieka nad dziećmi w systemie całodziennym od poniedziałku do piątku, w godz. od 6.30 do godz.16.00 (z możliwością wydłużenia za dodatkową opłatą). Istnieje możliwość ustalenia ilości godzin oraz liczby dni w tygodniu, w których będą Państwo przyprowadzać swoje maluchy.
 2. Zróżnicowany program dnia- zajęcia plastyczne, muzyczne, ruchowe i edukacyjne. Wszystkie zajęcia odbywają się w formie miłej i wesołej zabawy.
 3. Bezpieczeństwo- lokal w pełni przystosowany do wieku i potrzeb Państwa pociech, a pomieszczenia i ich wyposażenie posiadają niezbędne atesty.
 4. Dbamy o sprawność i aktywność fizyczną dzieci- posiadamy salę do zabaw i plac zabaw.
 5. Wyżywienie dostosowane do Państwa oczekiwań- z wykorzystaniem profesjonalnej firmy cateringowej lub samodzielnego dostarczania.
 6. Możliwość skorzystania z bezpłatnych zajęć adaptacyjnych.
 7. Zapewniamy kontynuację edukacji przedszkolnej w naszym Przedszkolu Niepublicznym HOBBIT. Zapisując dziecko do Akademii dla Malucha, macie Państwo zapewnione w pierwszej kolejności miejsce dla Waszej pociechy po osiągnięciu wieku przedszkolnego, w naszej placówce.

Akademia malucha

urodzinki:

Placówka umożliwia także, udostępnienie sali zabaw na organizowanie urodzin dla dzieci lub pomożemy je zorganizować.


Metody 25 Styczeń 2016

Ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne - jej rola polega na zaspokojeniu naturalnych potrzeb dziecka oraz wspomaganiu i stymulowaniu rozwoju dziecka.
Metody

Zajęcia 25 Styczeń 2016

W naszej akademii, zapewnimy Państwa dziecku odpowiednie warunki do rozwoju poznawczego, emocjonalnego i fizycznego.
Zajęcia

Plan tygodniowy 25 Styczeń 2016

Co dokładnie robimy każdego dnia tygodnia!
Plan tygodniowy

Kadra 25 Styczeń 2016

Nasze opiekunki to młode, energiczne i ciepłe osoby, mające co najmniej kilkuletnie praktyczne doświadczenie w opiece nad dziećmi.
Kadra