Aktualności

Wycieczka do biblioteki

Wycieczka do biblioteki

Dobrą okazją do rozwijania zainteresowań książką i wyrabiania motywacji do nauki czytania jest wizyta w bibliotece, którą to grupa Smerfy ma już za sobą. Wycieczka do biblioteki

PRZEDSZKOLIADA

PRZEDSZKOLIADA

Dnia 14.04. 2016r. odbyła się PRZEDSZKOLIADA, w której uczestniczyły dzieci z legnickich przedszkoli. Nasze przedszkole było najliczniej reprezentowane . PRZEDSZKOLIADA

warsztaty scrapbookingu dla rodziców i dzieci z grupy Smerfów i Misii

warsztaty scrapbookingu dla rodziców i dzieci z grupy Smerfów i Misii

Niepowtarzalne kartki zajączkami, motylkami, baziami i życzeniami „Wesołego Alleluja!” warsztaty scrapbookingu dla rodziców i dzieci z grupy Smerfów i Misii

Kontakt

 • Przedszkole Legnica, ul.Gliwicka 19-21
 • Kontakt z właścicielem przedszkola:
  601 580 698
  Kontakt z dyrektorem przedszkola:
  697 661 252

Zajęcia dodatkowe

Oprócz zajęć dostępnych w naszej podstawowej ofercie, w ramach standardowej opłaty czesnego, proponujemy zajęcia dodatkowe zgodne z zainteresowaniami dzieci. Prowadzą je sprawdzeni i wykształceni instruktorzy, specjaliści w poszczególnych dziedzinach. wymienione niżej zajęcia, dostępne są za dodatkową odpłatnością.

Nasza oferta:

 • język angielski,
 • gimnastyka korekcyjna (zgodnie z zaleceniami lekarskimi),
 • warsztaty plastyczne z arteterapią,
 • zajęcia sportowe,
 • taniec nowoczesny z elementami aerobicu.

JĘZYK ANGIELSKI

Naszym celem jest zapoznanie dziecka z obcymi słowami oraz zrozumienie ich, a także zachęta do dalszego pogłębiania wiedzy językowej. Nauczanie języka angielskiego odbywa się u nas w formie zabawy, stymulującej proste wypowiedzi oraz uruchomienie zdolności naśladowczych dziecka, z wykorzystaniem różnych pomocy: plansz tematycznych, słowników obrazkowych, środków audio i video.

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

Gimnastyka korekcyjna jest skierowana do dzieci, u których zaobserwowano wady postawy. Doświadczony terapeuta, zadba o Państwa dzieci i w wyniku postępowania wyrównawczo-korekcyjnego, doprowadzi do likwidacji lub zahamowania dalszego rozwoju tych wad.

WARSZTATY PLASTYCZNE Z ARTETERAPIĄ

Na warsztatach plastycznych wzbogaconych arteterapią, będziemy się bawić barwą, kształtem i fakturą. Poznamy różne techniki artystyczne (malarstwo, lepienie w masach plastycznych, małe formy tkackie, orgiami, collage, frotaż, batik itd.), będziemy łączyć je w niekonwencjonalny i ciekawy sposób. Stosując na zajęciach arteterapię pozwalamy dziecku przedstawić siebie i świat, takie jaki ono widzi.

ZAJĘCIA SPORTOWE

Zajęcia mają na celu wyrabianie poprawnych nawyków kształtujących postawę ciała, rozwijają koordynację, postrzeganie i pracę w grupie. W naszej placówce prowadzi je profesjonalna, zewnętrzna firma zajmująca się na co dzień rozwojem sportowym dzieci. Uwieńczeniem jej działań będzie opanowanie przez dzieci podstaw gier zespołowych, wyrobienie ogólnej sprawności ruchowej oraz zręczności i gibkości.

TANIEC NOWOCZESNY Z ELEMENTAMI AEROBICU

Zajęcia taneczne ukształtują u dzieci poczucie rytmu, słuch muzyczny, rozwiną wyobraźnię przestrzenno-ruchową i koordynację, pomogą pozbyć się nadmiaru emocji. podczas spotkań, dzieci poprzez zabawę przy muzyce, nauczą się płynności ruchów, będą doskonaliły własne poczucie rytmu oraz poznają różne układy taneczne.